Wybierz jezyk

 

AKTUALNOŚCI I HISTORIA

Nowe poręcze w tygodniu 45.

Profielnorm przestawia się na nowy typ poręcz, rozwiniętych z doświadczenia nabytego przez nas przez lata zarówno podczas projektantowania jak i produkcji antreosoli. Poręcze charakteryzują się przemyslowym wyglądem, krótszym czasem instalacji oraz przyśpieszonym czasem produkcji.
2018

Odnowienie ISO 9001 i OHSAS 18001

Po obszernym audycie Profielnorm z dumą odnowił certyfikaty ISO 9001 i OHSAS 18001. Dla klientów stanowi to gwarancję dla klientów. Profielnorm zawsze dąży coraz wyższych standardów jakości oraz rozwoju.

Grupa PRN uruchamia nową stronę internetową

Grupa PRN uruchomiła nową stronę internetową. PRN jest grupą firm połączonych ze sobą poprzez przetwórstwo stali i automatyzację procesów.

Zakończenie złożonego projektu

Profielnorm zrealizował skomplikowany pod względem technicznym projekt etapowy wspierający ciężką technologię przenośników paletowych.
 

Założenie firmy John Scott Works Ltd.

Od 01 stycznia 2017 Jon Lewis rozpocznie pracę jako nasz kierownik działu biznesowego dla John Scott Works Ltd. Mamy nadzieję na wejście z nową filią na brytyjski rynek.
 
2016

Profielnorm na targach Logimat 2015

Od 10 do 12 lutego Profielnorm byl wystawcą na targach Logimat w Stuttgarcie.
 
2015

Nowa automatyczna linia do cięcia

W celu przyspieszenia czasu produkcji i dostawy, Profielnorm zainwestował w nową linię tnącą. W pełni zautomatyzowana linia zostala po raz pierwszy uruchomiona w sierpniu 2014 roku. Półwyroby umieszczone na jej początku pojawiają się w postaci gotowych, przyciętych na odpowiednią długość produktów na końcu.
 
2014

Uprawnienia spawacza / koordynatora

Nasz koordynator ds. Spawania, Marco Burger, uzyskał dyplom Międzynarodowego Technika Spawalnictwa (IWT) z najwyzszą notą, co oznacza, ze mamy teraz własnego eksperta, uprawnionego do kontroli prac spawalniczych. Po raz kolejny udowadniamy, że Profielnorm robi wszystko, co konieczne, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość!
 

Certyfikacja

W dniu 1 lipca 2014 r. Profielnorm otrzymał certyfikat CE produkcji i dostawy systemów podłogowych według norm NEN-EN 1090. Uzyskanie certyfikatu jest ważnym krokiem w zapewnianiu pożądanej jakości. Od 1 lipca 2014 roku spełniamy wymogi prawne dotyczące naszego produktu zgodnie ze standardami CE NEN-EN 1090.
Spawanie naszych konstrukcji stalowych jest również zgodne z wymaganiami certyfikacji ISO-3834-3. Oznacza to, że klient ma pewność, że jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie i spełnia restrykcyjne standardy! Nasze produkty są wyraźnie oznaczone etykietą CE.
Ponadto Profielnorm został wyróżniony certyfikatem ISO 9001 zapewniającym ogólną jakość procesu biznesowego.
W każdej dziedzinie naszej działalności jakość jest dla nas priorytetem.
 

Kolejna rozbudowa fabryki

Z uwagi na konieczność zwiększenia powierzchni logistycznej, już po raz drugi fabryka została rozbudowana o około 1000m2 powierzchni podłogowej.
 

Użycie drugiego system walcowania

W celu zwiększenia wydajności produkcyjnej Profielnorm wprowadził drugą maszynę walcującą.
 
2012

Pierwsza rozbudowa fabryki

Pierwsze rozszerzenie piętra fabrycznego. Fabryka powiększyła się dwukrotnie o dodatkowe 1200 m2 powierzchni produkcyjnej. Produkcja profili C + i S + odbywa się teraz w pierwszej hali, podczas gdy nowa hala zapewnia miejsce do spawania, w tym pracy robota spawalniczego.
 
2010

Profielnorm przenosi się do Tholen

Firma przeniosła się Tholen. Nowa lokalizacji umożliwia wykorzystanie sprzętu spawalniczego na 1200m2 powierzchni użytkowej.
 
2008

Pierwsza linka - maszyna walcująca

Po ścisłej współpracy z producentem maszyny, Profielnorm rozszerzył swoją produkcję o system walcowania, wdrażając nową maszynę walcującą.
 
2007

Założenie firmy w 1997 roku

Profielnorm B.V. została założona w 1997 roku, a od roku 1998 jest prowadzona przez właściciela i dyrektora zarządzającego Josa Schota. Początkowo elementy na podłogę antresoli i regały były gromadzone na poddaszu. Wkrótce strych został zamieniony na nieruchomość komercyjną, a organizacja zaczęła rosnąć.
 
1997
Productie straat | Profielnorm
 Używamy plików cookie, aby zapewnić optymalne działanie naszej strony. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki prywatności i plików cookie:   Polityka prywatności
© 2021 Profielnorm B.V.
Realizacje: ProAutNorm B.V.