Wybierz jezyk

Profielnorm projektuje, produkuje i

montuje antresole

Jakie są koszty antresoli przemysłowej?

Zastanawiasz się nad ceną antresoli lub podestu? Stworzyliśmy przydatne zestawienie, w którym porównujemy koszty antresoli przemysłowej z kosztami przeprowadzki do większego budynku. W ten sposób można łatwo zobaczyć zalety i wady obu opcji, zwłaszcza z perspektywy ekonomicznej i organizacyjnej. Wymieniliśmy również szereg zalet antresoli firmy Profielnorm East.
 

Ceny antresoli


Cena Antresoli podestu zaczyna się od 60 euro za metr kwadratowy. Największym atutem jest fakt, że koszty są jednorazowe – ponosisz je tylko raz. Nie ma również żadnych innych dodatkowych ani cyklicznych wydatków, chyba że później zdecydujesz się na kolejną antresolę lub dodać dodatkowe akcesoria. Średnio koszt podestu zwraca się już po około pól roku użytkowania. Poza tym nie musisz martwić się o proces zakupu antresoli. Jeśli poznamy Twoje wymagania, jesteśmy w stanie zająć się całym procesem: od wyceny, poprzez projekt, produkcję aż po transport i montaż. W ten sposób nie tracisz czasu, podwajając powierzchnię podłogi w krótkim czasie dzięki pomocy specjalistów.
 

Przeprowadzka czy antresola?


Być może kończy Ci się powierzchnia użytkowa i myślisz o nowym magazynie oraz perspektywie przeprowadzki do innego budynku. W takim przypadku antresola przemysłowa może być idealnym rozwiązaniem. W stosunkowo krótkim czasie możemy podwoić, a nawet potroić przestrzeń w Twojej dotychczasowej lokalizacji. Czy nie byłoby wspaniale podwoić dostępną przestrzeń w magazynie? Przeniesienie z jednej lokalizacji do nowego, większego budynku magazynowego lub produkcyjnego kosztuje średnio od 40 do 60 euro (bez VAT) za metr kwadratowy miesięcznie. Ponadto dochodzą jednorazowe koszty relokacji i miesięczne koszty wszystkich mediów. Różnice w kosztach przeprowadzki i antresoli w skrócie:
 • Przeprowadzka / wieksza lokalizacja:
  • Od 40 do 60 Euro netto za metr kwadratowy każdego roku,
  • Jednorazowe koszty przeniesienia,
  • Miesieczne koszty wody, gazu, pradu.
 • Nowa antresola:
  • Od 60 Euro netto za metr kwadratowy jednorazowo,
  • Żadnych dodatkowych kosztów.

Zapytaj o bezpłatną wycenę antresoli


Podane ceny są uśrednione. Każdy budynek, potrzeby i wymagania są inne. Wymaga to zróżnicowanego podejścia. Koszty montażu antresoli w obiekcie mogą zatem nieznacznie się różnić od wskazanego przedziału cen. Wygodnym i szybkim sposobem obliczenia dokładnej ceny antresoli jest skorzystanie z naszego kalkulatora cen online. Kliknij przycisk na dole strony, wypełnij kilka pól z niezbędnymi informacjami i otrzymaj indywidualną wycenę w ciągu dwóch minut. W ten sposób szybko uzyskasz indywidualną i dobrze dopasowaną ofertę.

Antresole cena | Profielnorm East

Antresole Profielnorm East


Wszystkie nasze podesty posiadają certyfikację CE. Oznacza to gwarancję jakości dostarczanych antresol. Otrzymasz bezpłatną indywidualną wycenę, a montaż mogą wykonać nasi doświadczeni instalatorzy. Twoje dodatkowe piętro może zostać wykończone dowolnym wybranym przez Ciebie kolorem z palety RAL. Oferujemy rozstaw miedzy słupami do nawet do 18 metrów oraz nośność do 4000kg/m2.

Oprócz korzystnych cen antresole firmy Profielnorm East mają wiele innych zalet. Oferujemy doradztwo i pełne wsparcie na etapie projektowym. Montażu mogą podjąć się nasi etatowi doświadczeni pracownicy. Podłoga z antresolą to niedroga, ale znacznie zwiększająca wartość inwestycja dla Twojego budynku magazynowego, przemysłowego czy produkcyjnego.
 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji


Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji lub ceny antresoli przemysłowej? A może chcesz, aby doradził Ci jeden z naszych pracowników? Skontaktuj się z nami lub poproś o indywidualną wycenę bez zobowiązań za pomocą poniższego przycisku. Chętnie Ci pomożemy.

 Używamy plików cookie, aby zapewnić optymalne działanie naszej strony. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki prywatności i plików cookie:   Polityka prywatności
© 2022 Profielnorm B.V.
Realizacje: ProAutNorm B.V.