Wybierz jezyk

Profielnorm projektuje, produkuje i

montuje antresole

Strona zamknieta

Antresole przemysłowe dla zwiększenia przestrzeni w lokalu firmowym lub biurowym

Antresola przemysłowa zapewnia nawet kilkukrotnie więcej miejsca dla magazynu, produkcji lub innego wykorzystania. Długoterminowe koszty są bardzo niskie, zwłaszcza w porównaniu z kosztami zakupu lub dzierżawy większej powierzchni. Zakupu antresoli dokonuje się tylko raz, więc po jednorazowym wydatku zaczyna się ona zwracać. Zachęcamy do dalszej lektury i odkrycia, dlaczego warto wybrać przemysłową antresolę od Profielnorm East.
 

Antresola przemysłowa: najwyższa jakość


Profielnorm East jest wiodącym europejskim producentem zimno-giętych profili i systemów podłóg i antresoli. Wyróżniamy się rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb oraz nowoczesnym, certyfikowanym procesem produkcyjnym. Zorganizujemy dla Ciebie cały proces: od osobistego doradztwa i projektu inżynieryjnego po profesjonalny montaż. Używamy najlepszej stali i gwarantujemy wysoką jakość naszych podłóg. Wszystkie nasze antresole posiadają certyfikat CE.
 

Cena antresoli przemysłowej


Rozumiemy zainteresowanie tym, jaka jest cena antresoli przemysłowej. Ponieważ każdy produkt produkowany jest na podstawie indywidualnych wytycznych klienta, nie możemy podać ceny standardowej. W zależności od specyfikacji i indywidualnych potrzeb koszt antresoli przemysłowej wynosi średnio od 60 Euro netto za metr kwadratowy. W przypadku zainteresowania niezobowiązującą wyceną zachęcamy do korzystania z naszego wskaźnika cen online lub kontaktu z przedstawicielem handlowym, który udzieli wszystkich informacji.

Antresola przemyslowa | Profielnorm East

Zalety i wartość dodana w skrócie


Antresola przemysłowa ma wiele zalet. Poniżej zbiór kluczowych informacji które uświadamiają jak opłacalną inwestycja może być antresola.
  1. Zainstalowanie antresoli (od 60 Euro bez VAT za metr kwadratowy, koszty jednorazowe) jest tańsze niż przeprowadzka (40-60 euro bez VAT) za metr kwadratowy rocznie!);
  2. Inwestycja zwraca się szybko, średnio w ciągu półtora roku;
  3. Istnieje możliwość późniejszej rozbudowy antresoli;
  4. Antresole przemysłowe firmy Profielnorm East posiadają certyfikat CE, charakteryzują się najwyższą trwałością i jakością;
  5. Antresole przemysłowe są łatwe i szybkie w (de)montażu;
  6. Jest to produkt bardzo elastyczny, gdyż można go (tymczasowo) złożyć;
  7. Do wyboru antresola przemysłowa z jednym, dwoma, trzema lub nawet czterema poziomami celem maksymalnej optymalizacji przestrzeni;
  8. Rozstaw słupów do 18 metrów i nośność do 4 000 kg / m2;
  9. Wysokiej jakości wykończenie proszkowe w wybranym kolorze RAL;
  10. Antresola przemysłowa nadaje się na przykład do magazynu, hali przemysłowej, centrum dystrybucyjnego, biura lub salonu.
 

Kontakt Profielnorm East


Wiemy i rozumiemy, że każda branża i miejsce maja swoje indywidualne potrzeby i specyfikę. Dlatego dostarczamy antresole na wymiar. Zastanawiasz się, jak możemy pomóc Ci stworzyć więcej miejsca dla Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem w celu uzyskania dalszych informacji i indywidualnej porady. Możesz również użyć poniższego przycisku, aby wstępnie przekalkulować cenę antresoli przemysłowej dla Ciebie i Twojego biznesu.

 Używamy plików cookie, aby zapewnić optymalne działanie naszej strony. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki prywatności i plików cookie:   Polityka prywatności
© 2021 Profielnorm B.V.
Realizacje: ProAutNorm B.V.