Wybierz jezyk

Profielnorm projektuje, produkuje i

montuje antresole

Antresola stalowa | Profielnorm East

Potrzebujesz większej przestrzeni dla swojej firmy? Profielnorm East stwarza dla Ciebie więcej przestrzeni dzięki stalowej antresoli. Nasze antresole są przez nas projektowane ‘pod klucz’ i produkowane na wymiar. Poniżej więcej informacji na temat stalowych antresoli.
 

Antresola stalowa


Stalowa antresola może być idealnym rozwiązaniem problemu braku miejsca. Zapewnia dodatkowe piętro lub piętra stanowiące optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Stalowa antresola to inteligentne rozwiązanie na długi czas jak również na krótki okres. Przemysłowa antresola jest łatwa w montażu i demontażu. Czy chwilowo nie potrzebujesz już dodatkowej przestrzeni? Możesz zdecydować się na jej przechowywanie, ponieważ antresola firmy Profielnorm East zachowuje swoją wartość.
 

Dlaczego stalowa antresola?


Dlaczego miałbyś wybrać stalową podłogę antresolową, a nie drewnianą? Wiemy, że antresolę można zbudować na wiele sposobów, ale najlepszym materiałem jest stal. Profielnorm East produkuje i sprzedaje wyłącznie stalowe podłogi antresolowe. Dużą zaletą stalowej antresoli jest ładowność. Nośność jest bardzo wysoka, a stalowe kolumny są przystosowane do ciężkich zastosowań. Wszystkie nasze podesty są wykonujemy na zamówienie, w oparciu o Państwa życzenia i wymagania. Realizujemy obciążenia do 4000 kg na metr kwadratowy oraz rozstawy słupów do 18 metrów.

Antresola stalowa | Profielnorm East
 

Cena antresoli stalowej


Cena stalowej antresoli uzależniona jest od Państwa życzeń i wymagań w zakresie specyfikacji. Nie mamy standardowych cen, ponieważ każda podłoga jest wykonywana na zamówienie, a każdy klient ma inne potrzeby. Niemniej jednak możemy podać wskazanie ceny. Cena antresoli podestu to nawet 60 Euro za metr kwadratowy w Profielnorm East. Skorzystaj z naszego kalkulatora cen i zapytaj o indywidualną wycenę online.
 

Antresola dla Twojego biznesu


Niezależnie od tego, czy szukasz antresoli do magazynu, zakładu produkcyjnego, showroomu, sklepu czy innego budynku biznesowego: Profielnorm East ma odpowiednie rozwiązanie. Projektujemy, produkujemy i montujemy Twoją nową antresolę.
 

Więcej informacji?


Ciekawi Cię możliwości i chciałbyś otrzymać więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu uzyskania dalszych informacji i osobistej porady. Ciekawi Cię cena? Skorzystaj z poniższego przycisku i zapytaj o indywidualną wycenę.

 Używamy plików cookie, aby zapewnić optymalne działanie naszej strony. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki prywatności i plików cookie:   Polityka prywatności
© 2022 Profielnorm B.V.
Realizacje: ProAutNorm B.V.