Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń biznesową

Antresola to idealny sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki antresoli Profielnorm nie trzeba się przeprowadzać czy mnożyć lokalizacji.

Antresola magazynowa
do Twojego biznesu

Szukasz sposobu na zwiększenie powierzchni użytkowej w Twoim budynku? Potrzebujesz więcej przestrzeni i rozważasz zakup lub najem kolejnego budynku? Często znacznie tańszym rozwiązaniem jest rozbudowa Twojej dotychczasowej przestrzeni. Możesz podwoić a nawet potroić metry użytkowe dzięki dodatkowym piętrom antresoli. Inwestycja nie jest dłużej konieczna.
 

Czym jest antresola?


Antresola to samonośna konstrukcja stalowa, która stanowi dodatkowe piętro (lub kilka pięter) w każdej przestrzeni użytkowej.
Użyj kursora, aby przejść nad poszczególnymi elementami i kliknij, aby uzyskać więcej informacji.

Twoja nowa antresola szyta na miarę


Nie ma dwóch identycznych budynków komercyjnych i rozumiemy, że masz inne potrzeby niż inni. Dlatego wszystkie antresole w Profielnorm są wykonywane na indywidualne zamówienie. W oparciu o Twoją specyfikację przystępujemy do pracy i przedstawiamy indywidualną, skrojoną na wymiar propozycję. Podstawowe założenia, które powinniśmy razem zdefiniować:
 
  • Jakie jest obciążenie podłogi (kg/m2) na antresoli? Co i w jaki sposób zamierzasz składować na podeście? Czy przewidziany jest tylko ruch pieszy czy również ruch wózków? Produkujemy standardowe podesty o obciążeniu podłogi od 200 do 1000 kg/m2, jak również specjalistyczne z obciążeniem nawet do 4000 kg/m2.
  • W jakim kolorze RAL ma być Twój podest? Możesz wybrać dowolnie.
  • Jakich akcesoriów potrzebujesz? Schody, poręcze - razem dobierzemy odpowiednie wyposażenie zgodne z normami i Twoimi potrzebami.
  • Jakie wykończenie podłogi na antresoli wybierzesz? Wybór z różnych rodzajów płyt wiórowych lub krat.
  • Chcesz dodać obsługę palet? Aby towary były składowane tak szybko i tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe: pole paletowe z łańcuchem zabezpieczającym, brama obrotowa lub brama wahadłowa z samozamykającymi się drzwiami.

Zalety antresoli Profielnorm

1
Cena antresoli
Cena antresoli zależy od wybranej specyfikacji, gdyż każdy szczegół projektujemy wg potrzeb klienta. Podstawowa konstrukcje kupisz już od 80-100 Euro za metr kwadratowy.
2
Zwrot z inwestycji
Okres zwrotu z inwestycji w antresole wynosi mniej niż 2 lata. Warto porównać to z kosztami rozbudowy lub zakupu kolejnej nieruchomości.
3
Elastyczność antresoli
Antresola jest bardzo elastycznym produktem w wielu aspektach. Możesz zdecydować się na dalszą rozbudowę antresoli o kolejne piętro, wzdłuż lub wszerz. Możesz przenieść antresolę do innej lokalizacji lub zdecydować się na jej tymczasowe magazynowanie.
4
Cały proces pod własnym dachem
Profielnorm zajmie się za Ciebie całą realizacją: od indywidualnego doradztwa i konsultacji, przez projekt techniczny, produkcję we własnych zakładach produkcyjnych, transport, montaż aż do projekt managementu na miejscu. Zadbamy o to, by wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.
5
Więcej przestrzeni szybko i łatwo
W stosunkowo krótkim czasie możesz stworzyć więcej miejsca w swojej lokalizacji. Jeśli pozwala na to wysokość Twojego budynku możesz nawet zdecydować się na wielopoziomową antresolę. Przeprowadzka do nowej siedziby lub remont nie są już konieczne.

Osobiste doradztwo lub indywidualna propozycja cenowa dla Twojej antresoli


Zainteresowany tym, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy? Zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możesz również skorzystać z naszego podstawowego kalkulatora, aby wysłać do nas indywidualne zapytanie cenowe. Profielnorm projektuje, produkuje i montuje antresole.

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni