Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Więcej informacji o naszych produktach

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, opcjach i możliwościach w Profielnorm? W naszym centrum informacyjnym znajdziesz wiele dodatkowych informacji.

Antresola logistyczna dla każdego rodzaju lokalu użytkowego


Jeśli szukasz sposobu na podwojenie metrów kwadratowych swojej siedziby lub magazynu, powinieneś sprawdzić naszą antresolę Profielnorm East. Postaw na podwojenie liczby metrów kwadratowych powierzchni, instalując dodatkowe piętro nad parterem. Zdecydowanie Tańszym rozwiązaniem jest zainstalowanie naszej antresoli niż rozbudowa obecnego budynku lub przeprowadzka do innej lokalizacji.


 

Nasza antresola logistyczna spełni wszystkie Twoje potrzeby


Profielnorm East - odpowiadamy za cały proces implementacji Twojej antresoli, dlatego możemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, realizując dowolny projekt oparty na konkretnych potrzebach. Istnieją różne opcje poręczy, schodów i bram paletowych. Możesz dokonać wyboru jednej z trzech różnych rodzajów wykończenia podłogi w zależności od Twoich preferencji.

Instalując Naszą antresolę uzyskasz dodatkową przestrzeń, którą możesz wykorzystać w pełni na rozwój swojego biznesu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać osobistą poradę i więcej informacji.
 

Możesz nabyć Naszą antresolę logistyczną w Profielnorm East


Profielnorm oferuje atrakcyjną cenę od 80 euro za metr kwadratowy bez VAT, co oznacza, że koszt związany z budową antresoli może zwrócić się w przeciągu dwóch lat. Z pewnością będzie to szybszy czas zwrotu z inwestycji niż w przypadku przeprowadzki lub rozbudowy. Możesz już obliczyć możliwą cenę za pomocą naszego kalkulatora. Antresola Profielnorm East może być w każdej chwili przemieszczana, rozbudowywana lub przechowywana. Profielnorm East zajmuje się całym procesem, od doradztwa po instalację.

Możesz nawet zdecydować się na wielopoziomową podłogę antresoli, która jeszcze bardziej zwiększy powierzchnię. Profielnorm East możemy zamontować podłogę antresoli, ale jeśli wolisz zrobić to samodzielnie, jest to również możliwe. Antresole są dostarczane ze sprawdzoną jakością dzięki oznakowaniu CE, a kolory można określić samodzielnie, gdyż dysponujemy malarnią w naszej fabryce w Holandii. Aby uzyskać więcej informacji, możesz również zajrzeć na te strony : antresole i podesty, antresole, antresola magazynowa and antresola stalowa.


 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami


Jesteś ciekawy możliwości dla swojej firmy? Następnie szybko skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów za pomocą poniższego przycisku lub poproś bezpośrednio o wycenę online. Po poproszeniu o wycenę nasi specjaliści skontaktują się z Tobą z dodatkowymi informacjami, osobistą poradą i dobrą ofertą.

ZAPYTANIE CENOWE
 

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni