Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Więcej informacji o naszych produktach

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, opcjach i możliwościach w Profielnorm? W naszym centrum informacyjnym znajdziesz wiele dodatkowych informacji.

Antresola magazynowa

Brak miejsca na przechowywanie produktów w magazynie? Istnieją różne możliwości rozwiązania tego problemu. Jedną z opcji jest przeprowadzka i znalezienie nowej lokalizacji o większym metrażu. Jednak przeprowadzka, przeniesienie produktów oraz zorganizowanie przestrzeni dla pracowników są czasochłonną zmianą. Proponujemy powiększenie powierzchni użytkowej w dotychczasowej lokalizacji dzięki antresoli firmy Profielnorm East. Chcielibyśmy przekazać więcej informacji na temat antresoli.
 

Idealne rozwiązanie dla braku miejsca na magazynie


Wykorzystując antresolę magazynową możesz w stosunkowo krótkim czasie stworzyć więcej miejsca dla swojej firmy. Antresola to konstrukcja samonośna, która służy jako dodatkowe piętro, aby zwielokrotnić przestrzeń użytkową i magazynową. Profielnorm to wiodący europejski producent podestów antresoli i profili stalowych zimnowalcowanych. Wszystkie nasze podesty są projektowane na miarę i tworzone w oparciu o konkretne potrzeby wymagania. Rozumiemy, że każdy magazyn i każda firma jest inna, a naszymcelem jest optymalizacja przestrzeni.

Antresola magazynowa | Profielnorm East
 

Wielopoziomowa antresola | Antresola magazynowa


Dzięki antresoli możesz podwoić swoją powierzchnię magazynową. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni, możesz również wybrać wielopoziomową antresolę - w ten sposób możesz nawet trzykrotnie lub czterokrotnie zwiększyć swój magazyn. Nie musisz już przenosić swojej firmy. Możesz również zdecydować się na rozpoczęcie od jednopoziomowej antresoli i późniejsze rozbudowy o kolejne piętra.
 

Cena antresoli magazynowej


Przemysłowa antresola w Twoim magazynie kosztuje od 80 euro za metr kwadratowy, bez VAT. Cena zależy od twoich życzeń i wymagań. Nasz zespół jest gotowy udzielić Ci osobistej porady. Zastanawiasz się, jakie są różnice w kosztach między przeprowadzką do nowego budynku a antresolą? Przeczytaj o tym na tej stronie.
 

Wybrane zalety antresoli magazynowej


Oprócz dodatkowej powierzchni w budynku istotną zaletą jest okres zwrotu inwestycji. Za około 1,5 roku koszt podestu Profielnorm się zwróci. Dlatego jest to bardzo opłacalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Logicznie rzecz biorąc, okres zwrotu zależy od całkowitego kosztu Twojej antresoli, ale generalnie możemy powiedzieć, że zwróci się ona do 2 lat.
 

Kupujesz antresolę magazynową?


Interesuje Cię antresola w magazynie i potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami w w celu uzyskania osobistej porady oraz wstępnego projektu. Chętnie Ci pomożemy. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora w poniższym przycisku, aby poprosić o wycenę online antresoli swojego magazynu.

ZAPYTANIE CENOWE

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni