Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Więcej informacji o naszych produktach

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, opcjach i możliwościach w Profielnorm? W naszym centrum informacyjnym znajdziesz wiele dodatkowych informacji.

Antresole przemysłowe dla zwiększenia przestrzeni w lokalu firmowym lub biurowym

Magazyny i/lub pomieszczenia robocze prawie pękają w szwach. Państwa firma planuje rozbudowę. Kupno lub wynajem większego lokalu czy przestrzeni biurowej to często duży koszt. Ponadto nierzadko wiąże się z opuszczeniem dotychczasowej lokalizacji, do której zdążyli się już przyzwyczaić klienci, dostawcy i pracownicy, i przeprowadzką w mniej dogodne miejsce. Bardzo często tańszym i mniej pracochłonnym rozwiązaniem jest zamontowanie antresoli.
 

Antresole przemysłowe montuje się szybko i tanio


Przeprowadzka jest o wiele droższa i bardziej czaso- i pracochłonna niż montaż (lub zlecenie montażu) antresoli przemysłowej. W ten sposób dostępna przestrzeń zostaje podwojona, bez potrzeby całkowitego remontu lub rozbudowy. Wynajem (tymczasowy) nowego magazynu kosztuje średnio 40 do 60 euro (bez VAT) za metr kwadratowy rocznie. Do tego dochodzą jeszcze koszty przeprowadzki i bieżące rachunki. Antresole przemysłowe Profielnorm East kosztują średnio od 80 euro (bez VAT) za metr kwadratowy. Zakup jest jednorazowy, więc nie ma kosztów miesięcznych lub rocznych. Okres zwrotu z inwestycji wynosi około półtora roku, a czasem nawet mniej. Więcej informacji: Co to jest antresola?
 
 

Przeprowadzka

Antresola przemysłowa

Koszty

40 do 60 euro za metr kwadratowy rocznie

80 euro za metr kwadratowy, jednorazowo

Czas

Około tygodnia, łącznie z przygotowaniem, transportem, pakowaniem, rozpakowywaniem itp.

Średnio jeden dzień (własne wykonanie lub zlecenie montażu)

Dodatkowe koszty

Bieżące rachunki, jednorazowe koszty przeprowadzki, itp.

-

 

Wszystkie zalety po kolei


Poniżej znajduje się przejrzysty spis zalet antresoli przemysłowych. W ten sposób można szybko sprawdzić, dlaczego taki podest to sprytna i korzystna inwestycja.
  • Montaż antresoli przemysłowej (od 80 euro (bez VAT) za metr kwadratowy, jednorazowy koszt) jest tańszy niż przeprowadzka (40 do 60 euro (bez VAT) za metr kwadratowy rocznie).
  • Inwestycja zwraca się szybko, średnio w ciągu półtora roku.
  • Możliwość późniejszego rozbudowania antresoli.
  • Antresole przemysłowe mają oznaczenie CE, a więc są dobrej jakości.
  • Antresole przemysłowe są łatwe i szybkie w (de)montażu.
  • W ten sposób podnosi się wartość przestrzeni firmowej. To bardzo elastyczny produkt, ponieważ można go (tymczasowo) złożyć.
 

Profielnorm East projektuje i produkuje


Profielnorm East zajmuje się całym procesem tworzenia antresoli przemysłowych, od projektu do produkcji. Produkujemy antresole o rozpiętości do 18 metrów i maksymalnym obciążeniu do 4.000 kg na metr kwadratowy. W celu złożenia zamówienia zachęcamy do kontaktu z nami. W ciągu kilku dni roboczych otrzymacie Państwo wycenę antresoli drogą mailową.

Czy przed decyzją o kupnie antresoli przemysłowej potrzebują Państwo osobistej konsultacji z jednym z naszych doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników? Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie Państwu pomożemy.


ZAPYTANIE CENOWE

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni