Wybierz jezyk

Profielnorm projektuje, produkuje i

montuje antresole

Co to jest antresola?

Co to jest antresola? Chcielibyśmy udzielić więcej informacji na temat antresoli i możliwości. Antresola to dodatkowe piętro budowane pomiędzy podłogą a sufitem budynku lub pomiędzy dwoma głównymi piętrami. Termin ten jest często używany w odniesieniu dodatkowej kondygnacji nad parterem. Antresola może pełnić różnorodne funkcje. Warto rozważyć zastosowanie przemysłowej antresoli do swojego magazynu, zakładu produkcyjnego lub o zwiększeniu przestrzeni w swoim biurze lub showroomie.
 

Podłogi antresoli od Profielnorm East


Profielnorm East projektuje, produkuje i montuje zupełnie nowe przemysłowe antresole. Antresola to idealne rozwiązanie dla Twoich problemów z przestrzenią. Wszystkie nasze antresole są produkowane w całości we własnym zakresie i możemy zorganizować dla Ciebie cały proces: od osobistej porady po profesjonalny montaż. Niektóre z ważnych zalet antresoli Profielnorm East:
  • Certyfikowany proces produkcyjny, którego efektem jest antresola z oznaczeniem CE;
  • Rozstaw słupów do 18 metrów;
  • Nośność na podeście do 4000 kg/m2;
  • Możliwość późniejszej rozbudowy antresoli wszerz oraz w górę (o kolejne pietro);
  • Wysokiej jakości lakierowanie proszkowe w dowolnie wybranym kolorze RAL;
  • Montaż antresoli jest tańszy niż relokacja i inwestycja w większy budynek;
  • Wybór antresoli z jednym, dwoma, trzema lub nawet czterema poziomami.
Istnieje wiele możliwości stworzenia większej przestrzeni w budynku biznesowym, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu uzyskania osobistej porady.

Co to jest antresola? | Profielnorm Eastt
 

Koszty antresoli


Koszt antresoli jest kluczowym czynnikiem decyzyjnym. Wszystkie nasze antresole są wykonywane na zamówienie i będą produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Możesz kupić antresolę podest od 60 euro za metr kwadratowy. Jednak koszty antresoli zależą od Twoich życzeń i wymagań. Antresola o wartości około 60 euro za metr kwadratowy jest oparta na najbardziej ekonomicznej siatce, z wyłączeniem opcjonalnych akcesoriów i innych specjalnych wymagań. Wszystkie nasze antresole są wykonywane na zamówienie, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Możesz również skorzystać z naszego narzędzia online, aby poprosić o wycenę.
 

Ciekawy nowych możliwości?


Jesteś ciekaw, jak możemy Ci pomóc i stworzyć więcej przestrzeni dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dedykowane rozwiązania. Nasi specjaliści chętnie Ci pomogą! Czy najpierw chcesz otrzymać cenę? Możesz poprosić o wycenę swojej antresoli, możesz użyć przycisku poniżej.

 Używamy plików cookie, aby zapewnić optymalne działanie naszej strony. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki prywatności i plików cookie:   Polityka prywatności
© 2022 Profielnorm B.V.
Realizacje: ProAutNorm B.V.