Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Więcej niż tylko zysk

Profielnorm wie jak ważne jest wsparcie innych w potrzebie. Nie ograniczamy się do osiągania zysków i wspieramy wiele organizacji charytatywnych, m. in. Missionary Aviation Fellowship (MAF), Word & Daad oraz Christians for Israel.

Dla Profielnorm liczy się więcej niż zysk

W Profielnorm wiemy jak ważne jest wsparcie potrzebujących, dlatego regularnie wspieramy finansowo kilka organizacji charytatywnych. Jedną z nich jest MAF (Missionary Aviation Fellowship). Organizacja ta zapewnia pomoc i niesie ewangelię ludziom w trudno dostępnych obszarach.
 

Dlaczego MAF (Missionary Aviation Fellowship)?


MAF służy mieszkańcom odległych i wykluczonych obszarów. Pomaga dzięki 130 samolotom i środkom komunikacji udostępniając je do pomocy w nagłych wypadkach oraz do dystrybucji towarów. Ponad 1000 organizacji pomocowych działa szybciej, wydajniej i bezpieczniej dzięki MAF. Co 5 minut gdzieś na świecie odlatuje samolot z pomocą.
 

Liczy się każda sekunda


Potrzebujący mogą polegać na MAF w przypadku katastrofy, epidemii czy nagłych wypadków medycznych. Drogi w wykluczonych obszarach są często nieprzejezdne w porze deszczowej. Często wioski są od siebie oddalone lub nawet wcale nie ma dostępnych dróg. Stąd konieczność latania do miejsc docelowych. Ponadto 9 - godzinna podróż odpowiada 45-minutowemu lotowi samolotem MAF, co zmniejsza ryzyko ataków lub rabunków podczas transportu drogowego. Z tych wszystkich powodów ludzie wybierają MAF.

MAF wierzy, że do wszystkich ludzi należy dotrzeć z Bożą miłością.

Jako największa organizacja lotnicza non-profit, MAF stara się pomagać wszystkim tam, gdzie trudno jest uzyskać pomoc i towary. MAF robi to poprzez powietrze, drogi i wodę. Pomoc powinna być dostępna dla wszystkich i nikt nie powinien być nieosiągalny. To właśnie oznacza MAF.

MAF dysponuje samolotami rozmieszczonymi w 30 różnych krajach, w których udzielane jest wsparcie organizacjom pomocowym. Dzięki specjalistom lotniczym, technologicznym, komunikacyjnym i medycznym sprawiają, że to, co nieosiągalne, staje się dostępne i oferują porady i wsparcie w obszarach, w których nie jest to oczywiste.

Profielnorm wspiera 6 rodzin MAF za granicą. Ponadto Profielnorm co roku wspiera różne indywidualne projekty.
 

Inne organizacje charytatywne


Oprócz MAF Profielnorm wspiera również inne organizacje charytatywne między innymi Word & Daad oraz chrześcijan dla Izraela.

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni