Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

BUDOWANIE ZAUFANIA

Jako firma rodzinna, Profielnorm zapewnia innowacyjne rozwiązania dla braku przestrzeni w Twojej lokalizacji. Projektujemy, produkujemy i montujemy antresole oraz podesty.

Więcej informacji

WIODĄCY EUROPEJSKI PRODUCENT

Profielnorm to wiodący producent antresoli i podestów. Dzięki własnym nowoczesnym fabrykom Twoja antresola będzie przygotowana na wymiar.

Więcej informacji

PONAD 2000 PROJEKTÓW ROCZNIE

Każdego roku dostarczamy ponad 2000 nowych antresol i podestów w całej Europie i poza nią. Kup swoją antresolę bezpośrednio w fabryce.

Więcej informacji

DOŁĄCZ DO RODZINY PROFIELNORM

Zainteresowany pracą z nami? Zawsze jesteśmy otwarci dla nowych talentów! Poznaj Profielnorm jako pracodawcę.

Więcej informacji

ZAPEWNIAMY

PRZESTRZEŃ DLA

TWOJEGO BIZNESU

Profielnorm to wiodący producent antresoli oraz podestów i profili zimno giętych.

Profielnorm wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami produkowanymi na miarę oraz certyfikowanym procesem produkcyjnym.

Profielnorm dba o cały proces pozyskania antresoli od fachowego doradztwa i projektu konstrukcji po profesjonalny montaż w Twojej lokalizacji.

Dzięki rozbudowanemu działowi inżynieryjnemu Profielnorm posiada kompetencje do profesjonalnej i zrównoważonej realizacji Twojego projektu. Odkryj wcześniej zrealizowane projekty za pomocą przycisku poniżej.


STUDIA PRZYPADKU
Nowe biuro Profielnorm East

Trzypoziomowa antresola z integracją systemów


Wraz z budową nowego obiektu i modernizacją całej struktury magazynowej, klient zdecydował się na dodatkowe poszerzenie dostępnej powierzchni o 1700m2, gdzie w precyzyjnie odmierzonych odstępach ustawione zostało ponad 1000 sekcji regałów półkowych. Całość została zintegrowana z systemami przenośników.

Zaangażowanie Profielnorm już na etapie projektowania posadzki pozwoliło na ograniczenie kosztów związanych z jej przygotowaniem i maksymalizację przestrzeni dostępnej pod podestem.
Zobacz całą historię

Antresola w Wałbrzychu – dodatkowa przestrzeń do magazynowania komponentów


Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy kompletną antresolę magazynową, na której składowanych jest około 5000 różnych komponentów i podzespołów do produkcji unikatowych trzykołowych rowerów z napędem elektrycznym.

Uzyskana dodatkowa przestrzeń pozwoliła na swobodny montaż pod podeste oraz zoptymalizowanie przestrzeni odkładczej dla gotowego produktu.
Zobacz całą historię

Antresola - integracja systemowa w 3 halach


Dla naszego klienta dostarczyliśmy komplet różnych podestów na potrzeby nowego, ultranowoczesnego centrum dystrybucyjnego, w którym magazynowane jest 150000 różnych artykułów, głównie perfum. Budynek ma powierzchnię 38000m2 i wewnątrz zaimplementowano około ośmiu kilometrów przenośników zarówno pod jak i nad naszymi konstrukcjami. Całość pozwala firmie na kompleksowe zoptymalizowanie swoich usług w zakresie łańcucha dostaw.

Profielnorm dostarczył na ten projekt 6 skrojonych na miarę antresoli integracyjnych. Te antresole są montowane w 3 różnych halach dla naszego klienta.
Zobacz całą historię

3 różne projekty, 1 rozwiązanie


Stanęliśmy przed takim samym wyzwaniem dla trzech różnych klientów, z których dwóch zajmuje się logistyką mody, a kolejny ogólną logistyką zewnętrzną. Wszystkie projekty były realizowane od podstaw, a inwestorzy kładli nacisk na duże rozstawy słupów antresoli, co miało kluczowe znaczenie dla ich codziennej działalności.

W porozumieniu z klientem i jego odpowiednimi konsultantami opracowaliśmy rozpiętość słupów w kierunku głównych belek na ponad 11 metrów. Rozpiętości w innych kierunkach dochodziły do sześciu metrów. Opracowaliśmy 1 rozwiązanie dla 3 różnych klientów.
Zobacz całą historię

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni