Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Praca w Profielnorm

Profielnorm to rozwijająca się, międzynarodowa firma rodzinna, która zawsze poszukuje nowych talentów do pracy w różnych obszarach organizacji. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i dołącz do Profielnorm!

REKRUTACJA
PRACA W PROFIELNORM?

Profielnorm B.V. to firma, która koncentruje się na produkcji i dostarczaniu systemów antresol i podestów. Solidne i atrakcyjnie zaprojektowane antresole w systemie Column® umożliwiają firmom ekonomiczne zwielokrotnienie ich powierzchni użytkowej i magazynowej. Podesty są dostarczane z własnej produkcji profilami wysokiej jakości i dostosowane do maksymalnej elastyczności. Mogą być stosowane w magazynach i centrach dystrybucyjnych, ale także halach produkcyjnych, show-roomach, salonach i innych nieruchomościach użytkowych. Kreatywne i strukturalne rozwiązania problemów z przechowywaniem; to właśnie oznacza Profielnorm!

AKTUALNE OFERTY PRACY


Zawsze jesteśmy otwarci dla nowych talentów! Jesteś zainteresowany pracą z nami? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i aplikuj lub napisz do nas: anna.matujza@profielnorm-east.com.
Inżynier projektu

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni