Wybierz język

Zapytanie cenowe
Zapytanie cenowe
+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt
Building Trust | Profielnorm

Bezpieczeństwo przede wszystkim

;

W Profielnorm jakość i bezpieczeństwo stanowią priorytet. Dostarczane przez nas antresole podlegają dużym obciążeniom. Profielnorm posiadał wymagane certyfikaty gwarantujące jakość i bezpieczeństwo.


Certyfikacja antresoli i podestów Profielnorm

Jakość i bezpieczeństwo są w Profielnorm kluczowe. Dostarczane przez Profielnorm antresole podlegają dużym obciążeniom. Ponadto ludzie pracują zarówno pod, na jak i wokół podestów. Gwarancja jakość i bezpieczeństwa podłóg jest naszym priorytetem. Czytaj dalej i dowiedz się, jakie certyfikaty uzyskał Profielnorm, aby spełnić przepisy i wymagania bezpieczeństwa.
 

Certyfikacja CE


1 lipca 2014 roku Profielnorm otrzymał Certyfikat CE na produkcję i dostawę systemów podłogowych zgodnych z normami PN-EN 1090. Zdobywając ten certyfikat wykonaliśmy ważny krok w zapewnieniu jakości, ponieważ oznacza to, że od 1 lipca 2014 roku spełniamy wymagania prawne dotyczące dostarczania naszych produktów do norm CE zgodnie z NEN-EN 1090.
 

Spawanie jakościowe


Spawanie naszych konstrukcji stalowych jest certyfikowane zgodnie z ISO-3834-3. To wymaganie jakościowe określa standardowe wymogi dotyczące spawania metali w warsztatach i na budowach. Oznacza to dla Ciebie dodatkową gwarancję jakości naszego produktu. Od teraz nasze produkty są wyraźnie oznaczone znakiem CE.
 

Certyfikat ISO 9001 dla Profielnorm


ISO 9001 to uznawany na całym świecie standard zarządzania jakością, który znajduje odzwierciedlenie w całym procesie biznesowym. ISO 9001 jest wyznacznikiem niezawodności i przejrzystości na rynku. Profielnorm posiada certyfikat ISO 9001, który świadczy o ogólnej jakości procesu biznesowego. Innymi słowy, Profielnorm traktuje jakość poważnie.
 

Certyfikat ISO 45001


Profielnorm posiada również Certyfikat ISO 45001, będący kontynuacją Certyfikatu OHSAS 18001 (Seria Oceny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy). Jest to międzynarodowy standard zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Na podstawie tego certyfikatu można wykazać, że warunki pracy organizacji są dobrze uregulowane, a zagrożenia dla bezpieczeństwa i higieny pracy zostały zinwentaryzowane i ocenione. Certyfikat jest powszechnie uznawany i ma szerokie zastosowanie.
 

Certyfikat ISO 14001


W 2023 roku Profielnorm uzyskał certyfikat ISO 14001, który reprezentuje międzynarodową normę zawierającą wymagania dotyczące systemu zarządzania środowiskowego.
Uzyskanie go poświadcza, że Profielnorm, działając w oparciu o międzynarodowe standardy, opracował odpowiednią politykę środowiskową i rzetelnie gwarantuje jej realizację.
Profielnorm konsekwentnie wdraża wszystkie elementy zmierzające do zrównoważonego rozwoju i maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko.
 

Masz pytania dotyczące certyfikatów Profielnorm?


Oczywiste jest, że Profielnorm dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo; wartości, które mają ogromne znaczenie. Profielnorm zapewnia, że Twoja antresola wykonana na zamówienie spełnia zarówno Twoje wymagania, jak i wymagania międzynarodowe. Masz pytania dotyczące certyfikatów Profielnorm lub jesteś zainteresowany tym, co możemy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie Ci pomogą!

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni