Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Lider technologiczny

Profielnorm jest liderem technologicznym w zakresie antresol i podestów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy nieustannie pracuje nad innowacjami produktowymi i rozwojem technologicznym.

Innowacyjność

Profielnorm jest liderem technologicznym w zakresie antresol i podestów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy nieustannie pracuje nad innowacjami produktowymi i rozwojem technologicznym. Kluczowe jest dla nas aby nasz produkt był aktualny i aby antresole znajdowały zastosowanie w coraz bardziej zaawansowanych technologicznie miejscach, nie odbiegając od najwyższych standardów. Ponadto optymalizujemy nasze procesy, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę.
 

Poznaj nasz zespół ds. badań i rozwoju


Nasz zespół ds. badań i rozwoju codziennie pracuje nad ulepszeniem produktu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.
 

Innowacje produktowe - antresole


Profielnorm zawsze dostarcza rozwiązania szyte na miarę. Wszystkie nasze antresole są wykonywane na wymiar, co pozwala na dopasowanie podestu do swoich potrzeb oraz całkowicie zgodnie z indywidualną specyfikacją. Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, nasz zespół ds. badań i rozwoju nieustannie pracuje nad innowacjami produktowymi. Jedną z naszych ostatnich innowacji produktowych jest możliwość dodania oświetlenia LED w poręczy. Ten unikalny dodatek do antresoli zapewnia co najmniej kilka korzyści. Pomyśl o luksusowym wyglądzie w swoim lokalu, rozpoznawalności, atmosferze i dodatkowym bezpieczeństwie.
 

Optymalizacja procesów


Profielnorm ma cały proces projektu oraz produkcji nowej antresoli we własnych rękach. Zorganizujemy dla Ciebie wszystko od indywidualnej porady po profesjonalny montaż. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nieustannie jeszcze bardziej optymalizować procesy w naszych fabrykach w Tholen. Jednym z ostatnich przedsięwzięć było uruchomienie malarni proszkowej wyposażonej w pełni automatyczną linię w fabryce przy ulicy Energieweg w Tholen. Ta inwestycja pozwoliła na pełne uniezależnienie procesu produkcyjnego od zewnętrznych dostawców, zapewniając również elastyczność i możliwość przyspieszenia realizacji.
 

Unikalny konfigurator opracowany przez Profielnorm


Grupa PRN to międzynarodowa organizacja, w skład której wchodzi kilka przedsiębiorstw. Jednym z nich jest ProAutNorm - specjalista zakresie tworzenia niestandardowego oprogramowania do automatyzacji procesów. Stosowane przez nas systemy są unikalne i opracowane całkowicie we własnym zakresie. Jednym z takich rozwiązań jest konfigurator, którego używamy do naszych zapytań ofertowych. Dzień po dniu pracujemy nad ulepszeniami i optymalizacjami, aby efektywnie odpowiadać na Twoje potrzeby.

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni