Wybierz język

+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Budowa zaufania

W Profielnorm budujemy zaufanie. Budowa zaufania jest podstawą całej organizacji. Wizją Profielnorm jest bycie jednym z czołowych producentów podłóg antresol.

Misja i wizja Profielnorm

Misja Profielnorm


Mottem Profielnorm jest Budowa Zaufania, które jest naszą misją. Budowanie Zaufania stanowi podstawę naszej organizacji.

Profielnorm produkuje antresole wysokiej jakości, innowacyjnie oraz w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie. Oznacza to, że w jak największym stopniu uwzględniamy społeczne efekty naszych działań. Przeczytaj więcej o społecznej odpowiedzialności biznesu Profielnorm.

Profielnorm buduje zaufanie również jako pracodawca oraz firma rodzinna. Obecnie w przedsiębiorstwach w trzech krajach pracują wraz z założycielem kolejne pokolenia rodziny. Jako jeden zespól wspólnie pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów.

Ponadto naszym priorytetem jest Budowanie Zaufania również w stosunku do naszych partnerów. Efektem tego są długotrwale i stabilne relacje będące częścią gwarancji, którą możemy Ci zaoferować.
 

Wizja Profielnorm


Misja zawiera również wizję: do czego zmierzamy i jaki jest nasz cel? Wizją Profielnorm jest pozostanie czołowym europejskim producentem antresol i podestów oraz ciągły rozwój. Cały proces produkcji jest w naszym własnym zakresie, dzięki czemu możemy całkowicie odciążyć Cię w kwestii optymalizacji przestrzeni.

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni