Wybierz język

Zapytanie cenowe
Zapytanie cenowe
+48 748 841 031
Profielnorm East

info@profielnorm-east.com
Kontakt

Cały proces pod kontrolą

;

Profielnorm odpowiada za cały proces powstania Twojej nowej antresoli. We własnych rękach i pod jednym dachem: doradztwo, inżynieria, produkcja, transport i montaż.


Proces

Jako specjalista w swojej dziedzinie Profielnorm ma pod swoim dachem cały proces zmówienia antresoli: doradztwo, inżynierię, produkcję oraz transport i montaż. Od osobistej porady po dostawę i montaż włącznie, Profielnorm zapewnia wysokiej jakości produkt i optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Posiadane certyfikaty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo podłóg na antresoli. Profielnorm wyróżnia się na rynku jako profesjonalny i niezawodny producent.
Konsultacja
1
Inżynieria
2
Produkcja
3
Malowanie proszkowe
4
Transport
5
Montaż i koordynacja projektu
6
1

Konsultacja

W Profielnorm kluczowe znaczenie mają jakość oraz indywidualizacja produktu zgodnie z potrzebami klienta. Chcesz optymalnie wykorzystać przestrzeń w swojej hali lub innej nieruchomości? Nasi specjaliści chętnie udzielą potrzebnych informacji i pomogą wspólnie stworzyć rozwiązanie magazynowe dla Twojej firmy. Wszystkie nasze podesty są wykonywane na wymiar i całkowicie w oparciu o indywidualne życzenia i potrzeby.

Po fazie konsultacji Twoja nieruchomość zostanie dokładnie zmierzona w trakcie wizji lokalnej. Inżynierowie przygotują wizualizacje podestu i zaprojektują antresole w 3D. Na podstawie wstępnej koncepcji technicznej będziemy mogli przygotować ofertę cenową.
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci zrealizować projekt Twojej antresoli i dopasować każdy szczegół do Twoich potrzeb.
Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu celem uzyskania porady lub skorzystania z naszego kalkulatora do wstępnej wyceny.
2

Inżynieria

Dział techniczny jest centralnym punktem naszej działalności. Inżynierowie pracują z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowanie HiCAD 3D. Projekt wraz z modelem 3D przedstawiany jest klientowi do zatwierdzenia. Obliczenia statyczne zgodne z EUROCODE i krajowymi załącznikami wykonywane są indywidualnie dla każdego projektu. Raport statyczny gwarantuje wytrzymałość i jakość antresoli.

W Profielnorm możesz samodzielnie skomponować swoją antresolę. Nasz dział projektowy opracowuje elastyczne i szyte na miarę rozwiązania wraz z obliczeniami konstrukcyjnymi. Wykwalifikowani inżynierowie i konstruktorzy opracowują szczegółowe rysunki 3D oraz zapewniają prawidłowe przetwarzanie poprzez produkcję i logistykę.
Najwyższa jakość inżynierii stanowi kwintesencję misji i wartości Profielnorm.
3

Produkcja

Profielnorm dostarcza rozwiązania szyte na miarę. To sprawia, że produkcja Profielnorm jest nieodzownym ogniwem procesu.
W naszych fabrykach wykonujemy profile C+ oraz S gwarantujące nośność naszych antresoli.

Profielnorm posiada własne nowoczesne fabryki stojące za całym procesem produkcyjnym i kompletacyjnym oraz własną malarnię proszkową. Gotowe elementy są następnie dostarczane na miejsce montażu. Wizytówką produkcji są maszyny do formowania rolkowego, na których formowane i wykrawane są profile C+, S +, I+. Za produkcję słupów, schodów i balustrad na antresoli odpowiada automatyczna piła, roboty spawalnicze oraz automatyczna linia wiertnicza.

Dzięki technologii produkcji SMART, Profielnorm zapewnia swoim produktom znak jakości CE. Oznacza to, że proces produkcyjny jest w pełni przystosowany do wykonywania elementów konstrukcji stalowych zgodnie z normą europejską PN-EN 1090 dla stalowych konstrukcji nośnych.
4

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe to kolejny krok w naszym wewnętrznym procesie. Własna w pełni automatyczna linia do malowania proszkowego zapewnia wysokiej jakości wykończenie. Elementy podestu są kolejno śrutowane, powlekane i suszone w piecu z napędem elektrycznym. Dzięki tej innowacji Profielnorm ma wszystko pod jednym dachem - również kontrolę nad procesem malowania.

Rozbudowa fabryki o malarię zapewniła krótsze czasy dostaw i większą elastyczność. Twoja nowa antresola zostanie dostarczona w dowolnym wybranym przez Ciebie kolorze RAL. Możesz dopasować kolorystykę do wystroju lokalu, barw Twojej firmy czy wytycznych BHP. Poinformuj nas o swoich życzeniach, a my przystąpimy do pracy.
5

Transport

Elementy antresoli dostarczane są na miejsce samochodami ciężarowymi jako kompletny „zestaw montażowy” wraz z instrukcją i kompletem rysunków.
Masz własny dział logistyki? Oferujemy również możliwość transportu we własnym zakresie. Możemy wyprodukować i spakować dla Ciebie towar do odbioru w naszych fabrykach.


 
6

Montaż i koordynacja projektu

Profielnorm zatrudnia własne ekipy montażowe, które przy pomocy urządzeń dźwigowych i specjalistycznych narzędzi zapewniają profesjonalny montaż podestu. Wszyscy nasi montażyści posiadają niezbędne kwalifikacje i certyfikaty zapewniające profesjonalną i bezpieczną instalację.
Od momentu zamówienia aż do procesu instalacji towarzyszyć Ci będzie również dedykowany Manager Projektu, czuwający nad terminowością i jakością prac montażowych.
Antresola instalacja Profielnorm

Certyfikacja

NEN-EN 1090 i ISO 3834

Zrównoważony rozwój

CSR i budownictwo cyrkularne

Zapytanie cenowe

Zapytanie online w trzech krokach

+48 748 841 031

Kontakt bezpośredni